Фітостіна

23.08.2019
  ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Якщо ви є жителем мегаполісу, то з одного боку можна сказати, що вам пощастило, а з іншого ні. Велике місто дає величезні можливості реалізувати себе в роботі, навчанні, особистому житті. Тут багато перспектив і цікавих пропозицій. Ось тільки відпочити від денної суєти і зняти напругу не так просто. Особливо це стосується людей, пов’язаних з творчістю. Їм необхідно якийсь час побути наодинці з собою, насолодитися природою. Але така можливість буває не у всіх і не завжди. Що ж робити іншим, якщо немає поруч парку або лісового масиву? У цьому випадку справжнім помічником вирішення проблеми стане студія фітодизайну”GREENCASCADE”. Її головними напрямками є: вертикальне озеленення, ландшафтний дизайн, панно з стабілізованого моху і догляд за рослинами. Студія існує не один рік і постійно розробляє, і вводить в дію інноваційні художні та технічні рішення. Наприклад, зовсім недавно була введена методика виготовлення бульбашкових панелей і декоративних водоспадів. Співробітники студії займаються проектуванням і здачею під ключ інтер’єрів, прикрашених екзотичним зеленими рослинами. Великий інтерес у директорів фірм, домовласників і приватних підприємців викликає фитостена. Її основою є стабілізований мох, привезений зі Скандинавії. Він може мати більш яскраві або темні відтінки, що сприяє створенню оригінальної композиції. Мох збирають в місцях де поблизу немає ніяких підприємств, тому він вважається екологічно чистим продуктом. Щоб не порушувати його структуру збір проводиться вручну. Панно можна навіть розміщувати в місцях без сонячного світла. Рослина не потребує поливу, підрізування, землі та обладнання. Фитостена створить затишок і комфорт в будь-якому приміщенні.

Наша фитостудия була створена не так давно, але вже завоювала величезну вдячність з боку багатьох клієнтів. До нас звертаються з різних куточків країни і ближнього зарубіжжя. Висока якість виконуваних послуг і прийнятні ціни залучають замовників. Співпраця з нами подарує масу позитивних емоцій. А саме:

  • в роботі використовуємо тільки натуральні матеріали;
  • співпрацюємо з перевіреними постачальниками;
  • гарантуємо європейську якість;
  • замовлення виконуємо швидко і в строк;
  • кожен клієнт для нас особливий;
  • надамо безкоштовну консультацію;
  • періодично проводимо акції;
  • наші ціни порадують будь-якого споживача.

Бажаєте справити враження на інших людей ? Тоді звертайтеся до нас. А ми в свою чергу обіцяємо, що зробимо все можливе і неможливе, щоб задовольнити ваші потреби.

Залишити відповідь

Матеріали по темі: