ФЛОРИСТИКА – ІДЕАЛЬНИЙ СПОСІБ ПРИКРАСИТИ ІНТЕР’ЄР

Як оновити інтер’єр з мінімальними витратами – це питання виникало практично у кожної людини. Прекрасним рішенням при виникненні такого питання стане флористика і послуги флориста. Дизайн і декор інтер’єру за допомогою флористики – це можливість в стислі терміни перетворити приміщення до невпізнання з мінімальними витратами.

Коли доречне застосування флористики в інтер’єрі?

Елементи декору із залученням флористики зараз дуже різноманітні і багатогранні. Відповідно з їх допомогою можна створити дизайн інтер’єру і декор для абсолютно будь-якого приміщення. Техніки, вживані для виготовлення такого декору безмежні. У цьому є як позитивні, так і негативні моменти, адже велике різноманіття істотно ускладнює вибір оптимального варіанту.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ТОНКОЩІ ЗАСТОСУВАННЯ ФІТО КОМПОЗИЦІЙ В ІНТЕР’ЄРІ

Декор для інтер’єру може мати різну тематику, стиль і призначення. Щоб підібрати дійсно оптимальні варіанти, важливо дотримуватися певних правил:

  • Великі композиції повинні встановлюватися поодинокий;
  • Декор повинен гармоніювати із загальним інтер’єром;
  • Флористику можна розміщувати на спеціальних підставках, які поєднуються з основними меблями по стилю;
  • Великі композиції можна поєднувати тільки з невеликим фітодекором

Замовити в інтернет магазині флористику може кожен, але не кожен може вдало підібрати декор для конкретного інтер’єру. Саме тому ми пропонуємо скористатися послугами флористів, щоб уникнути
додаткових часових і фінансових витрат.

ЯК ЗАСТОСУВАТИ ФЛОРИСТИКУ У БУДИНКУ?

Студія флористики (студія декору) GreenCascade розробить безліч композиційних ідей, що дозволить оновити інтер’єр абсолютно будьякої кімнати. Наприклад, для віталень і холу підійдуть великі и ікебани, живі дерева і квіткові букети. У темних приміщеннях, наприклад, передпокоїв, краще встановлювати сухі або штучні композиції, стабілізовані квіти. Флористика інтернет-магазину допоможе вивчити усі можливі варіанти декору для різних інтер’єрів, але ж гармонійний їх розподіл в інтер’єрі краще довірити фахівцям.

ПОСЛУГИ ПРОФЕСІЙНОЇ ФЛОРИCТИКИ

GreenCascade пропонує замовити в Україні послуги флористики для будь-якого приміщення. Наші досвідчені і кваліфіковані флористи допоможуть грамотно перетворити будь-яке приміщення. Ми сплануємо флористику не лише для будинку або офісу, але і з нагоди урочистості, при цьому будуть враховані усі побажання і фінансові можливості.

Наша головна перевага – це власна майстерня декору, а це означає ми можемо створити абсолютно унікальні флористичні композиції і доставити їх в належний термін.

МИ ПРОПОНУЄМО

Розробка унікальних флористичних композицій і проектів
Власна майстерня декору (виробництво)

Великий вибір живих, штучних, стабілізованих кольорів
Купівля та оренда декору для заходів


Безкоштовний виїзд на об’єкт

ВІДПРАВИТИ ЗАПРОС

НЕДАВНі РОБОТИ

Гарантия на растения
Собственное производство
Полный спект услуг
Опыт более 10 лет
Обслуживание и поддержка