Французький художник-ботанік створив унікальну інсталяцію, яка вчить любити природу

09.08.2019
  ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

На сьогоднішній день неймовірно гостро стоїть питання про збереження природних ресурсів. Вирубка лісу, забруднення повітря, сміттєві звалища, танення льодовиків і глобальне потепління загрожує вимиранням всього людства. З цієї причини студенти всього світу, громадські активісти і митці закликають звичайних людей правильно ставитися до природи і допомагати зберігати її всіма можливими способами.


Не залишився осторонь і французький художник, який створив неймовірний витвір мистецтва. У місті Ансі він зміг, за допомогою місцевих жителів, створити унікальні макети, які обіймають дерева. Всі макети також обплетені живою рослинністю.


Таким чином, він зміг продемонструвати єднання людини з природою, що особливо важливо в сучасному світі. Саме дерева допомагають зберегти екосистему, тому слід більше звертати увагу на їх збереження. Якщо не звернути увагу на ситуацію зараз, то вже через кілька десятків років, наші діти будуть задихатися від вихлопних газів і страждати від різних захворювань.


Важливо відзначити, що кожна людина може внести свою лепту в збереженні природи. Він може зробити це за допомогою сортування сміття, обмеження у використанні целофанових пакетів, висадки дерев або просто озелененням свого будинку. У приватному будинку можна висадити рослинність на своїй ділянці, а в квартирах можна замовити послуги флориста, які виконають озеленення прямо в квартирі.

Залишити відповідь

Матеріали по темі: