Озеленення офісу, квартири, тераси, ділянки, будинки

23.08.2019
  ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

В наш вік швидкого темпу життя та нових технологій хочеться тиші, затишку і спокою. У деяких мешканців великих міст від зайвого шуму болить голова, в душі створюється дискомфорт. Тому їм рекомендовано, як можна частіше бувати на природі, долучатися до прекрасного. Але не у всіх і не завжди є така можливість. Буває так, що до найближчого парку або лісового масиву потрібно добиратися певну кількість часу. Така поїздка стане стомлюючою для всіх членів сім’ї. Щоб людина могла себе почувати затишно вдома і на роботі для нього необхідно створити приємну атмосферу на даній території. А допоможе в цьому сучасна студія фітодизайну “GREENCASCADE”. Тут працюють висококваліфіковані фахівці в різних напрямках. Одними з головних є: вертикальне озеленення, ландшафтний дизайн, догляд за рослинами, панно з моху. Кожен співробітник компанії – неординарний мислитель і творча людина. У процесі роботи використовуються живі рослини і натуральні матеріали, які є екологічно чистими і не шкодять здоров’ю людей. Чудовий мікроклімат із зелених екзотичних рослин в квартирі, офісі на терасі, сприяє гарному відпочинку і продуктивній праці. Інтер’єр і екстер’єр, доповнений зеленню є оригінальним і неповторним. Чого тільки вартий панно з моху, яке можна розмістити навіть в приміщенні, що не має доступу сонячного світла. Завдяки яскравим і темним відтінкам рослини, майстрам надається можливість створювати цікаві композиції. Оригінальним рішенням фітостудії була розробка і впровадження в життя бульбашкових панелей і декоративних водоспадів. Ділянка біля будинку також потребує певного догляду. Тут повинні бути висаджені чагарники, декоративні та фруктові дерева і квіткові клумби. Такий дизайн повинен створювати повну гармонію людини і природи. Озеленення офісу, квартири, тераси, ділянки, будинкизроблять фахівці з “GREENCASCADE”на вищому рівні.

Наша компанія існує протягом декількох років, і вже зуміла завоювати вдячність у багатьох домовласників і приватних підприємців. До нас надходять замовлення з різних куточків країни і ближнього зарубіжжя. Послуги затребувані завдяки високій якості виконаних робіт і доступній ціні. Співпраця з нами подарує масу позитивних емоцій. А саме:

  • в процесі роботи використовуємо живі рослини і натуральні матеріали;
  • співпрацюємо з надійними і перевіреними постачальниками;
  • гарантуємо європейську якість;
  • замовлення виконуємо швидко і в строк;
  • до кожного клієнта індивідуальний підхід;
  • надаємо безкоштовні консультації;
  • періодично проводимо акції;
  • наші ціни не тільки приємно здивують, але і порадують.

Хочете, щоб ваш будинок був повною чашею? Тоді звертайтеся до нас. А ми в свою чергу обіцяємо, що зробимо все можливе для задоволення ваших смаків і побажань.

Залишити відповідь

Матеріали по темі: