Угода користувача

Цей документ «Угода» (далі – Угода) є пропозиція ТОВ «Фортуна-Каскад», розміщене на сайті ukr.greencascade.com.ua (далі – «Сайт»), укласти договір на викладених нижче умовах Угоди.

загальні положення

1.1. Ви справжнім підтверджуєте, що з моменту реєстрації на Сайті і протягом часу користування Сайтом, а також персоналізованими сервісами Сайту, ви є Користувачем Сайту аж до вашого особистого звернення в адміністрацію Сайту з вимогою про відмову від будь-яких взаємин з Сайтом.

1.2. Використання вами Сайту будь-яким способом і в будь-якій формі в межах його оголошених функціональних можливостей, включаючи:

а) перегляд розміщених на Сайті матеріалів;

б) реєстрація і / або авторизація на Сайті;

в) розміщення або вiдтворення на Сайті будь-яких матеріалів, включаючи але не обмежуючись такими як: тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо та відео файли, які відомості та / або інша інформація;

1.3. Скориставшись кожній із зазначених вище можливостей з використанням Сайту ви підтверджуєте, що:

а) ознайомилися з умовами цієї Угоди в повному обсязі до початку використання Сайту;

б) приймаєте всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень з вашого боку і зобов’язуєтесь їх дотримуватись або припинити використання Сайту. Якщо ви не згодні з умовами цієї Угоди або не маєте права на укладення договору на їх основі, вам слід негайно припинити будь-яке використання Сайту;

в) Угода (у тому числі будь-яка з його частин) може бути змінено Сайтом без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті або доведення до відома Користувача в іншій зручній формі, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

Загальні умови користування Сайтом

2.1. Сайт здійснює надання послуг і продаж товару за допомогою веб-ресурсу ukr.greencascade.com.ua і супутніх сервісних служб Сайту.

2.2. Сайт надає доступ до персоналізованих сервісів Сайту для отримання найбільш повної інформації щодо необхідної вас послузі, створення рейтингів і думок, участі в конкурсних програмах та інших акціях, що проводяться Сайтом.

2.4. Справжнім ви даєте своє добровільне згоду на інформування вас про всі дії Сайту, пов’язаних з продажем товару і / або наданням послуг, в тому числі про статус виконання замовлення, а також про інші події будь-якого характеру, що відносяться до сервісів Сайту.

2.5. Згода на отримання розсилки:

Підписуючись на SMS- і email-розсилку ukr.greencascade.com.ua або третіх осіб, уповноважених на розсилку від імені ukr.greencascade.com.ua, в мережі Інтернет ukr.greencascade.com.ua, я погоджуюся отримувати інформаційну розсилку на телефон і електронну адресу, вказану мною при підписці через сервіс підписки інформаційної розсилки на сайті ukr.greencascade.com.ua. Я поінформований про те, що в разі, якщо у мене виникне бажання відмовитися від інформаційної розсилки ukr.greencascade.com.ua, мені буде необхідно самостійно перейти по посиланню «Відмовитися від розсилки», зазначеної в тексті відправляються сайтом повідомлень з електронної адреси сайту ukr .greencascade.com.uaілі ж повідомити про незгоду отримання інформаційних розсилок за адресами, вказаними в розділі «Контакти» цієї Угоди. Я також даю дозвіл Сайту або третім особам, уповноваженим на розсилку від імені Сайту, збирати, зберігати та обробляти всі передані мною на адресу Сайту персональні дані (в тому числі прізвище, ім’я, по батькові та адреса електронної пошти) з метою інформування про новини та інших події Сайту.

2.6.Ви погоджуєтеся, що Сайт не несе ніякої відповідальності за затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або незбереження будь-яких повідомлень. При цьому Сайт залишає за собою право повторного направлення будь-якого повідомлення, в разі його неотримання Вами.

2.7. Всі питання по інформаційній підтримці Ви можете задати за адресою info@greencascade.com.ua.

2.8. Ви визнаєте, що супроводжує товар / послугу опис на Сайті не претендує на вичерпну інформативність і може містити неточності. Ви маєте право направити всі зауваження по неточного опису товару / послуги Сайту за адресою info@greencascade.com.ua.

Зобов’язання Користувача при використанні Сайту

3.1. Ви погоджуєтеся не використовувати сервіси Сайту з метою:

3.1.1. завантаження контенту, який є незаконним, порушує будь-які права третіх осіб; пропагує насильство, жорстокість, ненависть і / або дискримінацію за расовою, національною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; містить недостовірні відомості та / або образи на адресу конкретних осіб, організацій, органів влади;

3.1.2. спонукання до вчинення протиправних дій, а також сприяння особам, дії яких спрямовані на порушення обмежень і заборон, що діють на території України;

3.1.3. порушення прав неповнолітніх осіб та / або причин

3.1.4. ущемлення прав меншин;

3.1.5. видачі себе за іншу людину або представника організації і / або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників Сайту;

3.1.6. завантаження контенту, який ви не маєте права робити доступним за законодавством України або згідно з якими-небудь контрактними відносинами;

3.1.7. завантаження контенту, який зачіпає і / або містить будь-який патент, торговий знак, комерційну таємницю, фірмове найменування, авторські та суміжні з ними права, а так само інші права на результати інтелектуальної діяльності, що належать або правомірно використовуються третіми особами;

3.1.8. завантаження дозволеної спеціальним чином рекламної інформації і / або спаму;

3.1.9. збору і обробки персональних даних, інформації про приватне життя будь-яких осіб;

3.1.10. порушення нормальної роботи Сайту;

3.1.11. порушення українських або міжнародних норм права.

3.2. Ви погоджуєтеся не використовувати на Сайті лайливих слів, непристойних і образливих образів, порівнянь і виразів, в тому числі щодо статі, раси, національності, професії, соціальної категорії, віку, мови людини і громадянина, а також щодо організацій, органів влади, офіційних державних символів (прапорів, гербів, гімнів), релігійних символів, об’єктів культурної спадщини (пам’яток історії та культури).

3.3. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що Сайт має право (але не обов’язок) на свій розсуд відмовити в розміщенні і / або видалити будь-який контент, доступний через сервіси Сайту.

Політика конфіденційності

4.1. Реєструючись на веб-сайті, ви також підтверджуєте, що ознайомилися з переліком своїх прав як суб’єкта даних згідно зі статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних». Цей перелік доступний за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2297-17.

5. Реквізити Сайту

ТОВ «Фортуна-Каскад»

ЕДРПОУ39517508

ІНН395175026591

Адреса: 03022, Київ, вул. М. Максимовича 26, кв.133

Електронна пошта для звернень – info@greencascade.com.ua.