ПЕРЕТВОРЕННЯ ІНТЕР’ЄРУ ЗА ДОПОМОГОЮ РОСЛИН В КАШПО (ВАЗОНАХ, ГОРЩИКАХ) – БАЗОВЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ

Растения в кашпоУ процесі планування інтер’єру чимало уваги приділяється озелененню. Вважається, що живі рослини здатні наповнити будь-який будинок гармонією, умиротворенням і спокоєм. Щоб рослини в кашпо (рослини у вазонах, рослини в горщиках) вдало виглядали в інтер’єрі важливо правильно спланувати концепцію їх розміщення.

ВАРІАНТИ ОЗЕЛЕНЕННЯ ДЛЯ РІЗНИХ ПРОСТОРІВ

А саме: озеленення офісу, озеленення квартири, озеленення тераси, озеленення балкона. Перш ніж рослини в горщиках купити важливо продумати, де вони будуть розміщені. Для кухні краще обирати варіанти вітамінної живої зелені в спеціальних горщиках. Таке рішення дозволить не просто прикрасити інтер’єр, але і дасть можливість насолоджуватися свіжою натуральною зеленню в будь-який час року.

Растения в кашпоЯкщо йдеться про організацію простору холу або вітальні, то в таких кімнатах вдало виглядатимуть підвісні кашпо і рослини на оригінальних підставках. Для балкона можна вибрати вуличні рослини в кашпо, вони
е вимагають особливого догляду і витримують великі температурні перепади. Такі варіанти можна також використати для прикраси прибудинкової території.

Інтер’єр ванної кімнати також можна освіжити за допомогою живих рослин, особливо вигідно там виглядатимуть невеликі квіти в оригінальних горщиках. Що стосується спальні або дитячої кімнати, то для них варто вибирати нейтральні рослини без запаху. У дитячій кімнаті добре виглядатимуть рослини в яскравих кашпо з різними ілюстраціями.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

НЕОРДИНАРНІ ІДЕЇ

Растения в кашпоРослини для озеленення в кашпо можна купити на будь-який смак і під будь-який інтер’єр. Особливою популярністю сьогодні користуються ексклюзивні варіанти:

  • Акваферми – це варіанти, які поєднують в собі акваріум і живу рослину. Акваферми дуже практичні і не вимагають складного догляду, при цьому в інтер’єрі вони
    виглядають неповторно;
  • Штучні рослини в кашпо зараз представлені просто колосальним асортиментом. Цілком можливо підібрати варіант, який на перший погляд не відрізниш від живого, але при цьому рослину не треба поливати і удобрювати;
  • Квіткові кашпо MatteoCibic – це найнеординарніше рішення в області декору;
  • Геометричні горщики в стилі мінімалізм. Усіма улюблені німецькі розумні кашпо з системою автополиву Lechuza.

Растения в кашпо

ПРОФЕСІЙНЕ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР’ЄРУ ЗА ДОПОМОГОЮ РОСЛИН В КАШПО

Як би там не було вибір рослин для оформлення інтер’єру – це складний і трудомісткий процес. Найкраще довірити його фахівцям нашої компанії. Ми маємо великий досвід в області дизайну інтер’єрів, тому можемо гарантувати відмінний результат незалежно від поставленого завдання

Наша головна перевага – це власне виробництво, це означає ми можемо підібрати не лише унікальний дизайн, колір кашпо, матеріал, але і оптимальний розмір кожного з них.

ДАРУЄМО 1 МІСЯЦЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ З ГАРАНТІЄЮ В ПОДАРУНОК

Замовивши в GreenCascade послуги базового озеленення в кашпо, ви отримуєте місяць гарантованого догляду від нашого флориста, щоб бути точно впевненими в приживлюваності рослин.

АБОНЕМЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Надаємо послуги по догляду за рослинами з 100% гарантією і фіксованою щомісячною оплатою. Це дуже вигідно, а ваші рослини будуть завжди залишатися свіжими і здоровими.

МИ ПРОПОНУЄМО

Власне виробництво / підбір кашпо
Великий вибір кімнатних рослин, прямі поставки

Гарантія на рослини 1 місяць після висадки
Послуги гарантійного обслуговування рослин


Безкоштовний виїзд на об’єкт

Відправити запит

НЕДАВНІ РОБОТИ

Гарантия на растения
Собственное производство
Полный спект услуг
Опыт более 10 лет
Обслуживание и поддержка