Самий крутий природний лофт: SWA / Balsley розробляє ландшафтний дизайн Highline Plaza на Schuylkill Yards

09.01.2020
  ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

SWA / Balsley розробляє Highline Plaza на Schuylkill Yards, що примикає до Філадельфійської 30-й вулиці. Нова громадська площа повинна перетворити недоспользуемую зараз наземну парковку в яскравий ландшафт. Якщо у проектувальників все вийде, він стане справжньою одою природи і мінімалізму для цього шматочка мегаполісу, а також створить динамічне простір між двома новими хмарочосами, розробленими PAU Architecture і HDR.

Частина амбітного плану по створенню нової процвітаючої району – площа в пів-акра буде поєднувати в собі так звані “активні” і “пасивні” елементи декору.< a href="https://ukr.greencascade.com.ua/ozelenenie-kryshy-terrasy /" > озеленення і < strong>дизайн тераси < / a> буде підкреслювати витонченість, лаконічність кам’яних джунглів. Служити якимось оазисом, куточком спокою. З зон плануються: місце для обіду на відкритому повітрі, магазини з панорамними вікнами, майданчики для відкритих виступів та інших публічних заходів.

Ландшафтний дизайн навіяний залізничним спадщиною і промисловим спадщиною Філадельфії: динамічна площину землі, що імітує геометрію рейок, настроювані лавки «гусеничного переходу», рослинні інсталяції для інтерпретації мистецтва, а також піднята дерев’яна палуба, які дозволяють відвідувачам спостерігати за активністю на площі.

Навіс під хайлайном CSX створить захищений простір для зборів і заходів. Highline Plaza сформує емпіричний перехрестя і спільну ідентичність, яка об’єднає дві нові вежі на бульварах 3025 і 3001 і з’єднає їх з більш широким міським контекстом, включаючи майбутню кінцеву зупинку Woodland Walk, площа Drexel, будівля Bulletin і станцію 30th Street.

Нагадаємо, що Highline Plaza є частиною Schuylkill Yards, будівництво якої планується почати в 2020 році.

Залишити відповідь

Матеріали по темі: