Послуги флориста

23.08.2019
  ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Кожен з нас знає, що будь-яке свято, будь то весілля, ювілей або просто день народження вимагає попередньої підготовки. Заздалегідь вибирається частування для гостей і зал для проведення заходу. Підготовка приміщення вимагає не тільки вправності майстрів, але і творчого підходу. Майданчик прикрашають зазвичай кулями, квітами і оригінальними веселими побажаннями. Тому робота флориста, що займається складанням букетів і святкових кошиків, буде найактуальнішою. Квіти повинні бути підібрані зі смаком по колірній палітрі і поєднуватися з іншими предметами, що знаходяться в залі. Таку роботу зможе зробити тільки справжній художник, знавець своєї справи. Студія фітодизайну “GREENCASCADE” надасть такого фахівця, який завдяки великому досвіду і креативному мисленню виконає навіть найскладніше завдання. Основними напрямками роботи компанії є: ландшафтний дизайн, вертикальне озеленення, догляд за рослинами, панно з моху. Кожен вид послуг по-своєму унікальний. Наприклад, вертикальне озеленення дає можливість заощадити площу і зробити її більш затишною і комфортною для відпочинку. У студії постійно вдосконалюються технології, застосовуються новітні методики. І все це відбувається завдяки згуртованій команді дизайнерів. В озелененні використовують цікаві екзотичні рослини, які ростуть на території України та за кордоном. Чого вартий тільки панно зі стабілізованого моху. Його яскраві і темні зелені відтінки дають можливість складати чудові композиції. Сучасною інновацією вважаються бульбашкові панелі і декоративні водоспади. Вони стануть відмінною прикрасою кожного приміщення. Послуги флориста зроблять будь-яке свято справжньою казкою.

Наша компанія почала свою діяльність кілька років тому. За весь цей період вона змогла досягти приголомшливих результатів. До нас звертаються з різних регіонів країни і ближнього зарубіжжя. Послуги, які ми пропонуємо, користуються величезним попитом завдяки високій якості і прийнятної вартості. Співпраця з нами стане взаємовигідною, грунтуючись на ряд позитивних факторів. А саме:

  • в роботі використовуємо живі рослини і натуральні матеріали;
  • співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками;
  • гарантуємо європейську якість;
  • замовлення виконуємо швидко і в строк;
  • до кожного клієнта застосовуємо особливий підхід;
  • надамо безкоштовну консультацію;
  • періодично проводимо акції;
  • наші ціни зможуть приємно здивувати і порадувати.

Будь-яке свято не обійдеться без флориста, що володіє творчим потенціалом і креативним мисленням. Саме такого зможе надати студія фітодизайну”GREENCASCADE”. Заявки приймаємо по телефону і через електронну пошту.

Послуги флориста: 1 коментар

Залишити відповідь

Матеріали по темі: