Вертикальне озеленення

23.08.2019
  ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Сучасний світ весь час прискорює свої темпи. І навіть більша частина комфорту не дає нам можливості повністю розслабитися і відпочити від суєти. Особливо це стосується жителів мегаполісів, яким доводиться частину свого часу витрачати на проїзд до місця роботи. Вони не часто вибираються разом з сім’єю на лоно природи, в ліс або парк. Деякі люди навіть у вихідні дні зайняті домашніми справами. Так що ж допоможе заповнити спілкування людини з прекрасним і надихнути його на позитив? Ось, якраз тут і прийде на допомогу студія фітодизайну “GREENCASCADE”, яка займається створенням унікального інтер’єру та екстер’єру за допомогою різних екзотичних рослин. Тут не один рік працюють висококваліфіковані фахівці, які постійно впроваджують свої оригінальні ідеї в життя. Основні напрямки студії-це вертикальне озеленення, догляд за рослинами, ландшафтний дизайн і панно зі стабілізованого моху. Рослини, які використовуються для інтер’єру приміщень і прикраси території, підбираються зі смаком досвідченими майстрами фітодизайну. Вони також зможуть дати і рекомендації по якісному догляду за ними. Новою інновацією в роботі компанії є і бульбашкові панелі, а також декоративні водоспади. Великим попитом у директорів фірм, домовласників і приватних підприємців користується вертикальне озеленення. Воно дає можливість заощадити площу, зробити більш ексцентричним інтер’єр, а ще возз’єднати людину з природою. Фитостену можна встановити не тільки в офісі або квартирі, але і в торговому центрі, спортивному комплексі, і ресторані. Такий підхід буде залучати більшу кількість людей відвідувати дані місця. Вертикальне озеленення зробить будь-яке приміщення незабутнім і неповторним.

Наша компанія почала свою діяльність кілька років тому. За весь даний період вона змогла досягти приголомшливих результатів. До нас надходять заявки з різних регіонів країни і ближнього зарубіжжя. Свою роботу ми дуже високо цінуємо, тому намагаємося її зробити дуже якісно і своєчасно. Співпраця з нами принесе величезну користь обом сторонам. А саме:

  • у нас працюють справжні професіонали;
  • співпрацюємо з надійними і перевіреними постачальниками;
  • наші послуги та продукти відповідають європейській якості;
  • використовуємо комплексний підхід;
  • замовлення виконуємо швидко, чітко і в точно обумовлені терміни;
  • до кожного клієнта підходимо індивідуально;
  • надаємо безкоштовну консультацію;
  • періодично проводимо акції;
  • < li>наші ціни не тільки приємно здивують, але і порадують.

Якщо у вас з’явилося бажання зробити інтер’єр свого будинку або офісу неповторним, звертайтеся до нас. Заявки приймаємо по телефону і через електронну пошту.

Залишити відповідь

Матеріали по темі: