Висадити рослини вдома, в офісі, на терасі

23.08.2019
  ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Затишок і комфорт в квартирі або офісі допоможе створити оригінальний інтер’єр, доповнений екзотичними живими рослинами. Щоб дотримувалася повна гармонія, необхідно знати тонкостифитодизайна. Можна правда і самому проявити кмітливість і вжити свій творчий потенціал, але найкраще запросити досвідченого фахівця. Студія “GREENCASCADE” протягом декількох років займається фітодизайном. Її головні напрямки – це вертикальне озеленення, догляд за рослинами, панно з моху, ландшафтний дизайн. Працівниками компанії є справжні професіонали, люди з креативним способом мислення. Тут постійно впроваджуються нові технології і методики в створенні унікальних зелених інтер’єрів, і екстер’єрів. Цікавим рішенням вважається панно зі стабілізованого моху, привезеного зі Скандинавії. Він росте у віддалених місцях, де немає поблизу підприємств і тому вважається екологічно чистим продуктом. Щоб не порушувати структуру рослини, його збирають вручну. Сучасною інновацією є бульбашкові панелі і декоративні водоспади. Вони стануть справжньою окрасою торгового і спортивного комплексів, офісного приміщення, ресторану, кафе, і великої квартири. В домашніх і робочих умовах, а також на терасі зелень висаджують в спеціальні ємності, що доповнюють стиль і інтер’єр площі. Вони можуть бути, як великих розмірів, так і малих. А ще знадобиться спеціальний грунт, добрива і дотримання режиму поливу. Догляд за рослинами не складний, потрібно тільки знати всі його тонкощі. Безкоштовну консультацію нададуть кваліфіковані фахівці з нашої студії фітодизайну. < strong>висадити рослини вдома, в офісі, на терасі < / strong> – значить створити оптимальні умови для роботи і відпочинку.

Наша компанія була створена кілька років тому, і відразу ж отримала визнання. До нас звертаються з різних куточків країни і ближнього зарубіжжя. Висока якість виконаних робіт і прийнятна ціна задовольняють багатьох клієнтів. Співпраця з нами стане плідною, грунтуючись на ряд позитивних факторів. А саме:

  • в роботі використовуємо живі рослини і натуральні матеріали;
  • співпрацюємо з перевіреними і надійними постачальниками;
  • гарантуємо європейську якість;
  • замовлення виконуємо швидко і в строк;
  • до кожного клієнта індивідуальний підхід;
  • надамо безкоштовну консультацію;
  • періодично проводимо акції;
  • наші ціни зможуть приємно здивувати кожного клієнта.

Бажаєте зробити свій будинок або офіс, комфортним і затишним? Тоді звертайтеся до нас. А ми в свою чергу обіцяємо, що зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби. Заявки приймаємо по телефону і через електронну пошту.

Залишити відповідь

Матеріали по темі: