Зелена стіна від професіоналів своєї справи

23.08.2019
  ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Кожна людина є часткою всесвіту. Він житель Землі безпосередньо пов’язаний з природою, що робить їх одним цілим. Але люди, що живуть у великих містах оточені величезними бетонними будівлями, безперервним рухом і вихлопними газами автомобілів. Вони часто хворіють і страждають депресією. Найближчі парки або лісові масиви можуть перебувати в декількох кілометрах, куди дістатися не так легко. В даному випадку не варто сумувати, є вихід з проблеми, що склалася. Допоможе возз’єднатися з природою і насолодитися прекрасним студія фітодизайну”GREENCASCADE”. Тут не один рік працюють висококваліфіковані фахівці, які знають толк в цій справі. Основними напрямками компанії є: ландшафтний дизайн, вертикальне озеленення, догляд за рослинами, панно з моху. У студії також вітаються креативні ідеї співробітників, і постійно впроваджуються новітні методики і технології. Наприклад, зовсім недавно був розроблений проект бульбашкових панелей і декоративних водоспадів. Інтер’єри, доповненням яких є екзотичні рослини, прикрасять будь-яку квартиру, офіс, ресторан, клуб та інші не менш відомі місця. Вони також допоможуть заощадити площу і створять приємну атмосферу в приміщенні. Зелень чудово очищає повітря, а доторкнувшись до неї можна подумки відчути подих лісу. Найкращим варіантом для фіто композиції стіни вважається стабілізований мох. Його батьківщина – це країни Скандинавії. Росте він далеко від підприємств і тому є екологічно чистим продуктом. Збір проводиться вручну, що дає можливість зберегти цілісність структури рослини. Завдяки світлим і темним відтінкам можна створювати цікаві композиції. Зелена стіна може навіть використовуватися в приміщеннях без сонячного світла.

Наша компанія була створена кілька років тому, і відразу ж завоювала популярність у багатьох власників квартир і приватних підприємців. До нас звертаються з різних куточків країни і ближнього зарубіжжя. Якісно виконана робота за доступною ціною радує багатьох клієнтів. Співпраця з нами стане плідною, грунтуючись на ряд позитивних факторів. А саме:

  • в процесі роботи застосовуємо не тільки натуральні рослини, але і матеріали;
  • співпрацюємо з перевіреними постачальниками;
  • даємо надійні гарантії за всі види послуг;
  • використовуємо комплексний підхід;
  • замовлення виконуємо швидко і в строк;
  • кожен клієнт для нас особливий;
  • надамо безкоштовну консультацію;
  • періодично проводимо акції;
  • наші ціни порадують будь-якого замовника.

Гарний і оригінальний інтер’єр в приміщенні допоможе створити студія фітодизайну “GREENCASCADE”. Заявки приймаємо по телефону і через e-mail.

Залишити відповідь

Матеріали по темі: