Жива стіна поради від професіоналів

23.08.2019
  ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Людина і природа-це одне ціле, тому розділяти їх не можна. Жителям мегаполісів доводиться нелегко. Адже найближчий парк або лісовий масив, де можна відпочити душею і тілом, можуть перебувати за кілька кілометрів. Так що ж робити в даному випадку, як вирішити таку просту і в той же час складну задачу? Ось тут якраз і прийде на допомогу студія фітодизайну”GREENCASCADE”. Її співробітниками є висококваліфіковані фахівці, що займаються не один рік такою цікавою і неординарною роботою. Основні напрямки компанії – це вертикальне озеленення, ландшафтний дизайн, догляд за рослинами, панно з моху. Тут також вітаються оригінальні ідеї дизайнерів, нові технології та методики. Зовсім недавно були розроблені і введені в життя бульбашкові панелі і декоративні водоспади, які викликали справжній фурор в суспільстві приватних підприємців. Особливим попитом у власників фірм, ресторанів, клубів, торгових центрів і квартир користується жива стіна з екзотичних рослин. Завдяки такому рішенню, можна заощадити простір, очистити повітря і створити в приміщенні приємний мікроклімат. Для настінного панно в основному використовують стабілізований мох, привезений зі Скандинавії. Він росте в місцях, де немає поблизу підприємств і тому є екологічно чистим продуктом. Збір моху проводиться вручну, завдяки чому зберігається його структура. Рослина стане прикрасою будь-якого приміщення, навіть без сонячного світла. Жива стіна – це справжнє диво сучасного світу.

Наша студія фітодизайну існує протягом декількох років. За весь даний період вона змогла досягти високих результатів. До нас надходять заявки з різних регіонів країни і ближнього зарубіжжя. Якісно виконані послуги і прийнятна ціна є головними критеріями компанії. Співпраця з нами стане плідною, грунтуючись на безліч позитивних факторів. А саме:

  • працюємо з живими рослинами і натуральними матеріалами;
  • < li>наші постачальники-надійні і перевірені хлопці;< / li>

  • даємо 100% гарантію за якісне виконання послуг;
  • беремо приклад з європейців;
  • замовлення виконуємо швидко і в строк;
  • до кожного клієнта індивідуальний підхід;
  • надаємо безкоштовні консультації;
  • періодично проводимо акції;
  • наші ціни відповідають якості.

Ваша квартира, офіс, торговий центр, спортклуб повинні бути затишними і комфортними? Тоді звертайтеся до нас. І зовсім за невеликий проміжок часу ви зможете самі в цьому переконатися. Заявки приймаємо по телефону і через e-mail.

Залишити відповідь

Матеріали по темі: